Map object field (2.1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Apply
eo: Apliku
