Map object field (2.1.1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Preview
et: Eelvaade

en: List type
et: Loendi liik

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Map
et: Kaart

en: Fill color
et: Värv

en: Map width
et: Kaardi laius

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Apply
et: Rakenda

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: About
et: Programmist

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass
