Map object field (2.1.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: Map
eu: Mapa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak
