Map object field (2.1.1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: List type
he: סוג רשימה

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Map
he: מפה

en: Apply
he: החל

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: About
he: אודות
