Map object field (2.1.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: About
km: អំពី
