Map object field (2.1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Map
lv: Karte

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: Zoom
lv: Tālummaiņa
