Map object field (2.1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Apply
nn: Bruk
