Map object field (2.1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Preview
sl: Predogled

en: About
sl: O modulu
