Map object field (2.1.1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: List type
sv: Typ av lista

en: Latitude
sv: Latitud

en: Google Maps API Key
sv: Nyckel för Google Maps API

en: Map
sv: Karta

en: Stroke color
sv: Linjefärg

en: Fill color
sv: Fyllnadsfärg

en: Map width
sv: Kartbredd

en: Map height
sv: Karthöjd

en: Apply
sv: Applicera

en: Ordered list
sv: Ordnad lista

en: Unordered list
sv: Punktlista

en: About
sv: Om

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Wrapper class
sv: Omslutande klass
