Map object field (2.1.1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: List type
ta: பட்டியல் வகை

en: Map
ta: வரைபடம்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Ordered list
ta: வரிசை பட்டியல்

en: Unordered list
ta: வரிசையிலா பட்டியல்

en: About
ta: பற்றி
