Map object field (2.1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە
