Map object field (2.1.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Preview
vi: Xem trước

en: List type
vi: Kiểu danh sách

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Ordered list
vi: Danh sách có thứ tự

en: Unordered list
vi: Danh sách không thứ tự

en: About
vi: Giới thiệu

en: Zoom
vi: Thu/Phóng
