Map object field (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།
