Map object field (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Edit
fr: Modifier

en: Preview
fr: Aperçu

en: Google Maps API Key
fr: Clé pour l'API Google Maps

en: Map
fr: Carte

en: Stroke color
fr: Couleur de trait

en: Fill color
fr: Couleur de remplissage

en: Map width
fr: Largeur de la carte

en: Map height
fr: Hauteur de la carte

en: Apply
fr: Appliquer

en: About
fr: À propos

en: Field types
fr: Types de champs

en: Map Type
fr: Type de carte

en: Longtitude
fr: Longitude
