Map object field (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау
