Map object field (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन
