Map object field (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Latitude
oc: Latitud

en: Google Maps API Key
oc: Clau de la Google Maps API

en: Map width
oc: Largor de la mapa

en: Apply
oc: Aplicar

en: About
oc: A prepaus
