Map object field (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Google Maps API Key
pl: Klucz API map Google

en: Map
pl: Mapa

en: Stroke color
pl: Kolor pędzla

en: Fill color
pl: Kolor wypełnienia

en: Map width
pl: Szerokość mapy

en: Map height
pl: Wysokość mapy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: About
pl: O stronie

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Field types
pl: Typy pól

en: Map Type
pl: Typ mapy
