Map object field (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Preview
sq: Shikoje

en: About
sq: Informacione
