Map object field (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Preview
af: Voorskou

en: Apply
af: Pas toe
