Map object field (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Map
el: Χάρτης

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: About
el: Περί

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
