Map object field (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Preview
az: Önizləmə

en: Map
az: Xəritə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: About
az: Haqqında

en: Field types
az: Sahə növləri
