Map object field (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Preview
cs: Náhled

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Map
cs: Mapa

en: Apply
cs: Použít

en: About
cs: Popis

en: Field types
cs: Typy polí
