Map object field (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Map
gu: નકશો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
