Map object field (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Preview
is: Forskoða

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
