Map object field (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Preview
it: Anteprima

en: Latitude
it: Latitudine

en: Map
it: Mappa

en: Apply
it: Applica

en: About
it: Informazioni

en: Field types
it: Tipi di campo
