Map object field (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Preview
ja: プレビュー

en: Latitude
ja: 緯度

en: Google Maps API Key
ja: GoogleマップAPIキー

en: Map
ja: 地図

en: Apply
ja: 適用

en: About
ja: アバウト

en: Zoom
ja: ズーム

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Map Type
ja: マップタイプ

en: Map Zoom
ja: 地図のズームレベル
