Map Route Planner (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Map
el: Χάρτης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Form
el: Φόρμα

en: Print
el: Εκτύπωση
