Map Route Planner (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Address
et: Aadress

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Map
et: Kaart

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: Changed
et: Muudetud

en: Form
et: Vorm

en: Restore
et: Taastamine

en: Print
et: Prindi

en: Destination address
et: Vastuvõtja aadress

en: Reduce
et: Vähenda
