Map Route Planner (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Address
gl: Enderezo

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Authored on
gl: Creado en

en: Default zoom
gl: Orde predeterminada

en: Map
gl: Mapa

en: Map type
gl: Tipo de mapa

en: Changed
gl: Cambiado

en: Form
gl: Formulario

en: Restore
gl: Restaurar

en: Print
gl: Imprimir
