Map Route Planner (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Map
gu: નકશો

en: Changed
gu: બદલ્યું
