Map Route Planner (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Address
he: כתובת

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Authored on
he: בתאריך

en: Map
he: מפה

en: Changed
he: השתנה

en: Form
he: טופס

en: Restore
he: שחזור

en: Print
he: הדפסה
