Map Route Planner (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Address
hr: Adresa

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Print
hr: Ispis
