Map Route Planner (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Address
it: Indirizzo

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: Authored on
it: Creato il

en: Map
it: Mappa

en: Changed
it: Modificato

en: Restore
it: Ripristina

en: Print
it: Stampa

en: Opacity
it: Opacità

en: Reduce
it: Ridurre
