Map Route Planner (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព
