Map Route Planner (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: API Key
ru: Ключ API

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Address
ru: Адрес

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Authored on
ru: Создан в

en: Default zoom
ru: Масштаб по умолчанию

en: Map
ru: Карта

en: Satellite
ru: Спутник

en: Hybrid
ru: Смешанный

en: Map type
ru: Тип карты

en: Changed
ru: Изменение

en: Other options
ru: Другие опции

en: Form
ru: Форма

en: Restore
ru: Восстановить

en: Print
ru: Печать

en: Opacity
ru: Прозрачность

en: Terrain
ru: Территория

en: Reduce
ru: Уменьшить
