Map Route Planner (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න
