Map Route Planner (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Address
sv: Adress

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Authored on
sv: Författad

en: Default zoom
sv: Förvald zoom

en: Map
sv: Karta

en: Map type
sv: Typ av karta

en: Changed
sv: Ändrad

en: Form
sv: Formulär

en: Restore
sv: Återställ

en: Print
sv: Utskrift

en: Destination address
sv: Adress att skicka till

en: Opacity
sv: Opacitet

en: Reduce
sv: Reducera
