Map Route Planner (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Address
th: ที่อยู่

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Map
th: แผนที่

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Print
th: พิมพ์
