Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Map
az: Xəritə

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Form
az: Forma

en: Print
az: Çap et
