Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Address
bg: Адрес

en: Authored on
bg: Написано на

en: Restore
bg: Възстанови
