Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Address
bs: Adresa

en: Authored on
bs: Napisano
