Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: API Key
da: API-nøgle

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Address
da: Adresse

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Default zoom
da: Standard zoom

en: Map
da: Knyt

en: Satellite
da: Satellit

en: Map type
da: Korttype

en: Changed
da: Ændret

en: Form
da: Formular

en: Restore
da: Gendan

en: Print
da: Udskriv

en: Reduce
da: Reducér
