Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Address
eu: Helbidea

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Map
eu: Mapa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Form
eu: Formularioa

en: Restore
eu: Leheneratu

en: Print
eu: Inprimatu
