Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Address
fi: Osoite

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Authored on
fi: Luotu

en: Map
fi: Kartta

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Form
fi: Kaavake

en: Restore
fi: Palauta

en: Print
fi: Tulosta

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Reduce
fi: Vähennä
