Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Address
fr: Adresse

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Default zoom
fr: Zoom par défaut

en: Map
fr: Carte

en: Hybrid
fr: Hybride

en: Map type
fr: Type de carte

en: Changed
fr: Modifié

en: Form
fr: Formulaire

en: Restore
fr: Restaurer

en: Print
fr: Imprimer

en: Destination address
fr: Adresse de destination

en: Opacity
fr: Opacité

en: Reduce
fr: Réduire
