Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Print
jv: Céthak
