Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Authored on
ka: დაიწერა
