Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...
