Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Address
mr: पत्ता

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
